Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Kruszwicy byli po służbie i zatrzymali złodzieja

15:14, 10.08.2020 | MP, KPP
Skomentuj
REKLAMA

Dużą czujnością wykazali się policjanci z Kruszwicy, którzy dokonali zatrzymania 56-latka. Dzięki ich pracy i spostrzegawczości sprawca przywłaszczenia karty bankomatowej trafił do policyjnej celi, a pokrzywdzony odzyskał swoją własność.

- W piątek (07.08) do Komisariatu Policji w Kruszwicy zgłosił się 56-letni mężczyzna, aby powiadomić, że ktoś posłużył się jego kartą bankomatową, którą zgubił wcześniej tego samego dnia. Mimo, że pokrzywdzony nie potrafił wskazać, kto mógłby przywłaszczyć kartę do bankomatu, to kruszwiccy policjanci dokonali ustaleń, które jeszcze tego samego dnia pozwoliły na wytypowanie potencjalnego sprawcy. Już po służbie, dwaj policjanci komisariatu, dostrzegli mężczyznę, który odpowiadał ich wcześniejszym podejrzeniom, dlatego zdecydowali się go zatrzymać. Wtedy okazało się, że intuicja ich nie zawiodła - informuje asp.szt. Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

 Przy zatrzymanym mężczyźnie ujawnili kartę bankomatową należącą do pokrzywdzonego 56-latka, oraz jeszcze jedną, należącą do innej osoby. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży karty bankomatowej i kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1597065134376[/ALERT]

[ZT]13009[/ZT]

[ZT]13012[/ZT]

[ZT]1301[/ZT]

(MP, KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ObywatelObywatel

1 0

To w Kruszwicy jest policja ? Nie może być chyba byli jacyś przejazdem ! 22:25, 17.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz