Zamknij
REKLAMA

Ta sąsiedzka pomoc była bezcenna. Mieszkańcowi Kruszwicy pomógł policjant

17:23, 22.09.2020 | AS, KPP
Skomentuj

Pomoc sąsiadów potrafi być bezcenna. Zwłaszcza gdy jesteśmy w potrzebie. Do takiej sytuacji doszło w jednej z miejscowości w gminie Kruszwica.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21.09) około 15:00. Na terenie jednej z miejscowości gminy Kruszwica konieczna była  sąsiedzka pomoc.

- Mieszkający tam policjant, ze stanu Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu, będąc poza służbą, usłyszał wołanie kobiety. Okazało się, że to sąsiadka prosiła o pilne wezwanie pogotowia - podaje asp.szt. Izabella Drobniecka.

Policjant pobiegł tam i zobaczył leżącego na ziemi mężczyznę, który był nieprzytomny. Nie dawał żadnych znaków życia. Z informacji wynikało, że nagle stracił równowagę i upadł. Policjant wspólnie z jeszcze jednym mężczyzną rozpoczęli akcję ratowniczą.

Na zmianę reanimowali go uciskając klatkę piersiową. Akcja trwała do czasu przyjazdu straży pożarnej i pogotowia, które kontynuowały udzielanie pomocy. Stan mężczyzny był na tyle poważny, że został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Tam pozostał na leczeniu.

[POGODA]1600788073844[/POGODA]
 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz