Zamknij

Zmiany administracyjne w portalu mojakruszwica.pl

08:58, 02.12.2019 | Administracja

Portal mojakruszwica.pl w ostatnim czasie został wzbogacony o materiały regionalne i ogólnopolskie. Głównie z tego powodu konieczne jest aby przedstawić w jakim miejscu na portalu, znajdziecie określone teksty i informacje.

Portal mojakruszwica.pl funkcjonuje już 5 lat na kruszwickim i regionalnym rynku informacyjnym. W tym okresie zmieniała się wielokrotnie od szaty graficznej, po zakres treści publikowanych na portalu. Od małego lokalnego serwisu informacyjnego po regionalne źródło informacji korzystające z wielu technicznych możliwości.

Współpracujący z portalem mojakruszwica.pl mogą przekonać się o możliwościach statystycznych serwisu informacyjnego. 

Z dniem 2 grudnia konieczne jest uporządkowanie treści pojawiających się na portalu. W tym celu prosimy o przeczytanie poniżej zamieszczonych grafik informacyjnych.

Przez portal dziennie przechodzi około 20 różnych informacji. Z uwagi na to, prosimy aby teksty archiwalne odszukiwać w konkretnych działach na portalu oraz za pośrednictwem wyszukiwarki na górze strony. Wystarczy wpisać określoną frazę, a system sam udostępni nam wyniki wyszukiwania.

Kolejną nowością jest odpłatność za patronat medialny, który zapewni organizatorom wydarzenia pewność, że o ich inicjatywie mieszkańcy się dowiedzą. Portal nie jest utrzymywany z pieniędzy publicznych.

Administracja portalu mojakruszwica.pl

(Komunikat)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%