Portal mojakruszwica.pl funkcjonuje już 5 lat na kruszwickim i regionalnym rynku informacyjnym. W tym okresie zmieniała się wielokrotnie od szaty graficznej, po zakres treści publikowanych na portalu. Od małego lokalnego serwisu informacyjnego po regionalne źródło informacji korzystające z wielu technicznych możliwości.
Współpracujący z portalem mojakruszwica.pl mogą przekonać się o możliwościach statystycznych serwisu informacyjnego.
Z dniem 2 grudnia konieczne jest uporządkowanie treści pojawiających się na portalu. W tym celu prosimy o przeczytanie poniżej zamieszczonych grafik informacyjnych.
Przez portal dziennie przechodzi około 20 różnych informacji. Z uwagi na to, prosimy aby teksty archiwalne odszukiwać w konkretnych działach na portalu oraz za pośrednictwem wyszukiwarki na górze strony. Wystarczy wpisać określoną frazę, a system sam udostępni nam wyniki wyszukiwania.
Kolejną nowością jest odpłatność za patronat medialny, który zapewni organizatorom wydarzenia pewność, że o ich inicjatywie mieszkańcy się dowiedzą. Portal nie jest utrzymywany z pieniędzy publicznych.
Administracja portalu mojakruszwica.pl
Raport o Kruszwicy: Kruszwiczanie się starzeją. Przybył
Najważniejsze że w tej wiosce są dwa kościoły resztą się nie liczy.
gogo
17:56, 2025-07-05
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Bezpańskie koty dokarmiane przez mieszkańców pewnie załatwiają się w tojtoju ? Kto te koty szczepi ? Np grzybica może przejść z kota na człowieka bo już z psa nie. Kot przenosi wiele chorób na człowieka zwłaszcza taki bezpański. To nie jest problem ? Żeby nie było to jestem za aby właściciele psów sprzątali po swoich pupilach.
olo
20:37, 2025-07-04
List do redakcji: Zarośnięty znak przy szkole na Kujaws
Już widzę jak ktoś się tym przejął.
gryf
20:29, 2025-07-04
Kruszwica: Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu
No i to jest info zapewne to przyczyni się do rozwoju miasta
fagot
20:26, 2025-07-04