Zamknij

Zaginiony piesek o imieniu Rubi - mieszkańcy Kruszwicy proszą o pomoc!

. 00:38, 02.07.2023 Aktualizacja: 02:28, 21.10.2025

W niewyjaśnionych okolicznościach z podwórka domu przy ul. Słonecznej w Kruszwicy zniknęła suczka o imieniu Rubi. Zdarzenie miało miejsce 1 lipca, podczas nieobecności właścicieli w domu. Rodzina jest zrozpaczona i nieustannie poszukuje swojego czworonożnego członka rodziny.

Rubi jest małym, przyjaznym psem, który zawsze raduje się na widok swoich właścicieli i sąsiadów. Reaguje również na przezwisko "Rubisia". Jak podają właściciele, piesek jest bardzo towarzyski, co sprawia, że jego nagłe zniknięcie jest szczególnie niepokojące.

[ZT]24572[/ZT]

Rodzina prosi o udostępnienie zdjęcia Rubi oraz o wszelką pomoc w jej odnalezieniu. Każda informacja może okazać się kluczowa. Jeśli zauważyłeś Rubi, lub masz jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w jej odnalezieniu, skontaktuj się z rodziną lub naszym portalem. Każda informacja może być ważna.

AKTUALIZACJA: PIESEK ZOSTAŁ ODNALEZIONY.

[ZT]24579[/ZT]

[ZT]24585[/ZT]

[ZT]24575[/ZT]

(.)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

Fundusz Kościelny 2026. Tyle państwo dopłaci

Jakim prawem na kler i instytucję kościoła idą pieniądze z budżetu państwa ? Jaja sobie robią czy jak ? Czy to jest zgodne z konstytucją ? Dlaczego moje podatki są na to przeznaczane między innymi, niech płaci ten co chce i się z kościołem utożsamia. Takie to trudne, żeby wprowadzić podatek na kościół dla tych co tam chodzą i chcą aby ta ciżba nienasycona dalej istniała.

Marabut

09:20, 2026-01-03

Idea Młodych: Stanowczy sprzeciw wobec odwołania dyrekt

Czyli program koryto dla swoich nadal aktywne. Chcieliście pisuary to macie.

fagot

08:47, 2026-01-03

W Gminie Kruszwica trwa zbiórka podpisów w sprawie

Rolnicy znowu chcą dostać kase z mojego portfela. Nie zgadzam sie na to. Niech zapracują i wkoncu coş do kasy państwowej dołożą bo przecież używają dróg, szkół, szpitali i jesli można jakiś wałek zrobić to są pierwsi. Jesli mój biznes nie idzie to i tak musze zapłacić składki obowiązkowe a jesli nie idzie dłógo to likwidacja i przebranżowienie. Rolnik jak taki zawodowy MOPS ciągle rząda by dali. Troche godności i szacunku dla nie rolników ktorzy mieszkają na wsi i w miescie.

Mieszkaniec wsi

07:50, 2026-01-03

W Gminie Kruszwica trwa zbiórka podpisów w sprawie

To brzmi jak hipokryzja. W obliczu realnych strat w rolnictwie i bardzo niskich dochodów w ubiegłym roku złożyłam wniosek o umorzenie podatku. Zamiast realnej pomocy spotkałam się z nadmierną biurokracją oraz wygórowanymi, stawianymi w zastraszający sposób wymaganiami. Trudno pogodzić takie doświadczenie z publicznymi deklaracjami o chęci pomocy rolnikom.

Anna

00:12, 2026-01-03

0%