Zamknij
REKLAMA

Mysia Wieża w Kruszwicy bez Złotej Pinezki w Google

09:40, 01.08.2020 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Kilka dni temu poznaliśmy laureatów  wyróżnień Google. Najchętniej komentowane miejsca, zabytki oraz atrakcje turystyczne zostały już wybrane.

O Złotą Pinezkę ubiegało się w Polsce kilkadziesiąt atrakcji turystycznych oraz miejsc, które są odwiedzane najczęściej przez użytkowników Map Google lub Lokalnych Przewodników Google. Zwycięzców jest 16 - tyle ile województw.

O miano najpopularniejszej atrakcji w województwie rywalizowała Mysia Wieża. Znalazła się ona wśród pięciu miejsc, które zgromadziły najwięcej pozytywnych ocen. 

W kujawsko-pomorskim Złotą Pinezkę zdobyło jednak Muzeum Piernika w Toruniu. Pokonało tym samym bydgoską Operę Nova i Wyspę Młyńską, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie oraz Mysią Wieżę. 

[ZT]12765[/ZT]

[ZT]12789[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

OrlikOrlik

7 3

W pełni popieram decyzję wybierających. Muzeum Piernika- świetna sprawa! Zabawa i nauka dla dużych i małych. Mysia Wieża? Cóż... Można na nia wejść i zejść, tyle! I nawet kartę za bilety nie można zapłacić achhhh. Znów należy powtórzyć: Jaki Pan taki kram 10:20, 01.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do pie..rdoły OrlikaDo pie..rdoły Orlika

4 2

A co ma piernik do mysiej wieży! Mysia wieża to najatrakcyjniejsza wizytówka województwa.To jest atrakcja, nie mylić z rangą zabytków,czy ważnością historyczną. A co do,, jaki pan taki kram,, to nieopierzony sokoliku z Ostródy,panem mysiej wiezy jest nieżyjący już od wieków Popiel ,a ty wymagasz od niego możliwości płacenia kartą za wstęp? 12:15, 01.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz