Zamknij

Zaczynamy 4. kolejkę Ekstraklasy - Termalica vs Lech!

14:32, 13.08.2021 | Mateusz Nowak ? redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie

W piątek rozpocznie się 4. kolejka Ekstraklasy. W terminarzu tego dnia zaplanowano dwie rywalizacje, jednak dzisiaj zajmiemy się zapowiedzią pojedynku pomiędzy Termalicą, a Lechem Poznań. Kto wyjdzie obronną ręką z tego starcia zdaniem zakładów sportowych?

Termalica

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego rozpoczęli rozgrywki od dwóch remisów na swoim boisku. Trzeba jednak przyznać, że Termalica zaprezentowała się całkiem nieźle pod kątem piłkarskim, jednak zabrakło jej kropki nad przysłowiowym „i”. W bardzo dobrej formie od startu sezonu znajduje się Adam Radwański. Bruk-Bet do tej pory nie przegrał starcia na swoim obiekcie, dlatego też Lech Poznań stanie przed bardzo ciężkim wyzwaniem.

Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości, że Termalica do końca sezonu powinna walczyć o utrzymanie, dlatego też nic dziwnego, że nie jest faworytem tego starcia z Lechem Poznań. Kursy wskazują jednak, że nie będzie to łatwe zadanie dla Kolejorza, który wygrał swoje ostatnie starcie na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Lech Poznań

Podopieczni Macieja Skorży mają już na swoim koncie jedną stratę punktów z zespołem beniaminka, a konkretnie z Radomiakiem na swoim obiekcie. Nie ma wątpliwości, że nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę z niżej notowanym przeciwnikiem, jeśli chcą realnie rzucić Legii wyzwanie pod kątem walki o tytuł. Ostatnie mistrzostwo Polski Lech wywalczył w 2015 roku, właśnie pod wodzą Macieja Skorży. Co roku w Poznaniu są spore nadzieje, ale w ostatnich latach były one boleśnie weryfikowane. Czas na przełamanie?

Trzeba przyznać, że Lech nieźle rozpoczął rozgrywki, a to dla nich bardzo ważne, ponieważ obecnie cześć klubów Ekstraklasy nadal uczestniczy w eliminacjach europejskich pucharów. Przez to Legia może potracić istotne punkty, a przecież obecna kampania zakończy się po 34. kolejkach. Miejsca na błędy nie ma zbyt wiele.

Kibicem Lecha Poznań jest między innymi Jakub Krzewina, który startował na IO w Tokio.

Oferta zakładów bukmacherskich – co nowego w sporcie?

Faworytem tego spotkania w opinii zakładów bukmacherskich PZBuk jest Lech Poznań. Takie przewidywania nie mogą nikogo dziwić, jednak trzeba pamiętać, że w Ekstraklasie wszystko jest możliwe. Do tej pory Termalica miała dwa spotkania domowe i w obu tych starciach skończyło się bramkowym remisem. Lech Poznań w rywalizacji z Górnikiem Zabrze na wyjeździe również zaliczył wynik BTTS. Takie statystyki mogą wskazywać, że są tutaj spore szanse na zakończenie rywalizacji z golem obu stron. Zakłady sportowe proponują interesujące kursy za takie zakończenie tego meczu, dlatego też typerzy z pewnością wezmą taką opcję pod uwagę.

Można również zwrócić uwagę na rzuty rożne, ponieważ oba zespoły dążą do ofensywnej gry i notują sporo kornerów od startu rozgrywek.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

[ZT]17188[/ZT]

[ZT]17107[/ZT]

[ZT]17174[/ZT]

(materiał partnerski)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%