Zamknij

Czy prefabrykowane domy modułowe będą aktualne w 2022 roku?

08:09, 05.05.2022 | .

Marzysz o budowie swojego domu, ale nie zamierzasz długo czekać na zakończenie długiej budowy? Dzięki tak wspaniałemu nowoczesnemu rozwiązaniu, jakim są domy modułowe całoroczne, Twoje marzenie może stać się rzeczywistością znacznie szybciej, bez długiego oczekiwania. Konstrukcje modułowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością w Stanach Zjednoczonych, krajach skandynawskich oraz w Europie Zachodniej, w tym w Polsce. Ze względu na bardzo szybki rozwój technologii budownictwa modułowego, ich modernizację oraz wysoki poziom prefabrykacji, konstrukcje takie nie przypominają już zwykłych, niepozornych kontenerów standardowych, a mają wygląd prawdziwych domów całorocznych - https://modulex-eu.pl/katalog/modul_building/prefabrykowane-domy-modulowe/.

Własny dom, tu i teraz

Dziś domy modułowe są uważane za jeden z najszybszych sposobów budowy domu. Prace budowlane nie wymagają udziału inspektora nadzoru, a szybkość ich wykonania nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Co więcej, jeśli uda Ci się przyciągnąć specjalistów, którzy są wykwalifikowani do pracy z określonymi technologiami, praktycznie wyeliminujesz wszelkie ryzyko potencjalnych błędów budowlanych.

Dlatego domy modułowe pod klucz są najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza dla tych, którzy chcą szybko przeprowadzić się wraz z rodziną do nowego domu. Takie budynki często stają się stałymi budynkami mieszkalnymi, które wymagają pozwolenia, a nawet wiejskimi domami, które nie są związane z określoną działką.

Domy modułowe pod klucz od Modulex

Jeden z najwygodniejszych domów modułowych pod klucz w przystępnej cenie oferuje firma Modulex, która w ciągu trzynastu lat działalności doskonale zaadaptowała własne produkty. Oznacza to, że klienci nie będą musieli martwić się o wnętrze lub zewnętrze budynku, zakup mebli czy instalację sprzętu AGD. Tym wszystkim zajmie się wykonawca, wystarczy tylko sprecyzować wszystkie swoje życzenia podczas składania zamówienia na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Do nowego wielomodułowego budynku mieszkalnego możesz wprowadzić się od razu po zakończeniu prac budowlanych. Według informacji na stronie Modulex produkcja konstrukcji modułowych potrwa około miesiąca, a ich montaż – dwa tygodnie.

Główne zalety zamawiania domów modułowych

Wiele osób wybiera Modulex, ponieważ ten producent:

  • działa na rynku od szesnastu lat i ma duże doświadczenie w budowie budynków modułowych;
  • oferuje najwyższą jakość w połączeniu z szybkością prac instalacyjnych;
  • posiada wszelkie niezbędne dokumenty i certyfikaty potwierdzające wysoki poziom jakości, w szczególności ISO 9001.
  • daje dwudziestoletnią gwarancję na swoje produkty, w przeciwieństwie do konkurencji;
  • oferuje przystępną cenę (450 dolarów za metr kwadratowy);
  • gwarantuje przyjazność dla środowiska i energooszczędność swoich produktów;
  • pomaga w rozbudowie i uzupełnianiu gotowego domu o nowe moduły i pomieszczenia w razie potrzeby.
(reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%