Zamknij
REKLAMA

Paulina Wenderlich: Nasze województwo stać na posłów z prawdziwego zdarzenia

17:57, 08.10.2019 | materiał sponsorowany opłacony z środków KW Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA


Startująca z listy Zjednoczonej Prawicy, Paulina Wenderlich ma zamiar realizować w sejmie nowe rozwiązania prawne m.in. powołaniem Sądu Apelacyjnego w Bydgoszczy.

- W sejmie zamierzam zająć się regulacjami prawnymi dotyczącymi mowy nienawiści, reformą sądownictwa i powołaniem Sądu Apelacyjnego w Bydgoszczy. Warto aby Bydgoszcz stała się stolicą województwa. To może podnieść rangę zarówno miasta, jak i  i województwa - uważa Paulina Wenderlich.

Obecność kandydatki w sejmie to nie tylko sprawy natury prawnej, ale także objęcie szczególną uwagą spraw inwestycyjnych.

- Należy skupić się na budowie dróg lądowych, wodnych i kolejowych, w tym S10, obwodnic Strzelna, Sępólna Krajeńskiego i Więcborka. Bez tych inwestycji, wciąż powiększać się będzie lista ofiar śmiertelnych wypadków - uważa kandydatka.

Ponadto wśród postulatów Pauliny Wenderlich znajdzie się wyrównanie i tworzenie szans do rozwoju dla dzieci i młodzieży z miast i wsi oraz rozwój przedsiębiorczości.

- Szczególną ważna jest przedsiębiorczość wśród firm i rolników. Konkurencyjność, mniejsze formalności, obciążenia fiskalne, bezpłatna pomoc prawna - to tylko kilka propozycji, którymi warto się zająć - komentuje Paulina Wenderlich.

O kandydatce

Paulina Wenderlich jest rodowitą bydgoszczanką, lokalną patriotką. Od lat zabiega o sprawy regionu. Działa społecznie i charytatywnie. Kandyduję do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z okręgu nr 4 obejmującym: Bydgoszcz i okoliczne powiatu.

- Uważam, że dziś w polityce są potrzebni nowi ludzie i duże zmiany. Czas na nowe pokolenie, nową jakość i styl rządzenia. Moje hasło to kompetencja i odwaga - mówi o sobie.

Paulina Wenderlich jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła aplikację i już od 8 lat wykonuje zawód radcy prawnego. Dzięki szkoleniu na ESE Business School w Barcelonie, zdobywa  kompetencje menadżerskie. W przeszłości była dyrektorem generalnym Urzędu Wojewódzkiego. Dziś kieruje departamentem prawnym w jednej z największych instytucji zatrudniającej ponad 6 tysięcy pracowników.

(materiał sponsorowany opłacony z środków KW Prawo i Sprawiedliwość)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA