W niedzielę, 5 września 2021 roku, na Mszy św. o godzinie 9:00 modlono się o Boże błogosławieństwo dla pracowników Cukrowni. W kolejnych dniach rozpoczęli oni tegoroczną kampanię. Mszy św. przewodniczył proboszcz parafii ks. Wojciech Danecki.
- Dziękujemy przedstawicielom Cukrowni za złożone dary, pocztom sztandarowym i wszystkim wiernym za wspólną modlitwę - przekazuje Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy.
fot. Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy
[ZT]17488[/ZT]
[ZT]17489[/ZT]
Europejskie kraje muszą podnieść wiek emerytalny. Ekspe
Niech oddadzą mi złodzieje to co ludziom dotychczas ukradli to większość sobie sama poradzi. *%#)!& myślą że ludzi będą robić na tych tzw. nieproduktywnych darmozjadów. Do śmierci niech najlepiej robią wszyscy.
Umcy Bumcy
06:25, 2025-11-13
Radny w sprawie ulicy Niepodległości: Ponura wizytówka
Proszę portal aby w trybie dostępu do informacji publicznej ustalił kiedy budynki Rady zostały sprzedane, komu i za jaką kwotę. Były to budynki gminne i informacje o ich sprzedaży nie mogą być objęte tajemnicą
Tadeusz Gawrysiak
20:32, 2025-11-12
Burmistrz o modernizacji „Rusałki” i zamykaniu szkół: P
kurczaki, wszystkie wypowiedzi są tak podobne jakby pisały je 2 max 3 osoby :) niesamowita spójność :)
dobre to
17:07, 2025-11-12
Oświatowa „S” oflaguje szkoły i przedszkola protestując
Mniej robić a więcej zarobić oto nasze hasło.
Cywil
16:45, 2025-11-12