Zamknij

"Gopło" Kruszwica rozszerza współpracę. Do klubu dołączyła nowa sekcja

17:49, 22.09.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA

Decyzją nowego zarządu Klub Piłkarski "Gopło" Kruszwica rozszerzy swoją działalność. W ramach klubu powołana zostanie do życia, nowa sekcja.

Działalność Klubu Piłkarskiego "Gopło" Kruszwica rozszerzy swoje możliwości. Wszystko za sprawą decyzji nowego zarządu, który aprobował powołanie w strukturach klubu nowej sekcji rekreacyjnej. 

Do klubu dołączył działający od ponad dwóch lat Kruszwicki Klub Morsów. W ramach sekcji będą oni współtworzyć "Gopło" Kruszwica.

Zależy nam aby wokół klubu powstało jak największe środowisko osób aktywnych i chętnych do współpracy. Klub Kruszwickich Morsów pokazał, że warto aktywnie i zdrowo spędzać czas. Cieszymy się, że w klubie zagości taka sekcja. Szerzej o współpracy będzie można przeczytać w trakcie nadchodzącej zimy - mówi Elżbieta Zielecka, rzecznik prasowy klubu.

O współpracy między klubem, a kruszwickimi morsami rozmawiano już w lutym i marcu bieżącego roku. Rozwiązanie formalne zapadło jednak dopiero na sierpniowym posiedzeniu zarządu klubu.

- Misją Kruszwickiego Klubu Morsa jest integracja i propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy Kruszwica. Dużym atutem jest jezioro Gopło z którego możemy korzystać cały rok i jak widać na wszystkich wcześniejszych fotorelacjach z wspólnych morsowań, smutnego morsa tam nie zobaczycie! Mam nadzieję, że ta inicjatywa będzie rozwijać się tak prężnie jak w zeszłym sezonie i zapraszamy wszystkich do wspólnego Morsowania!

- mówi Karolina Juskowiak, wiceprezes "Gopła" oraz jednocześnie jedna z inicjatorów powstania Klubu Kruszwickich Morsów.

Na mocy porozumienia, członkowie KKM staną się jednocześnie członkami klubu piłkarskiego. Dzięki współpracy będzie możliwe rozszerzenie oferty sportowej oraz rekreacyjnej klubu, zaś Klub Morsów otrzyma tak bardzo ważną w funkcjonowaniu osobowość prawną.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz