Zamknij

Młodzi piłkarze Football Academy Kruszwica spędzili czas w popularnej "Rysiówce". Odwiedzili ich niezwykli goście

18:08, 12.10.2019 | red
Skomentuj
REKLAMA

Zawodnicy Football Academy Kruszwica wzięli udział w dwudniowym spotkaniu sportowym, które odbyło się w popularnej Rysiówce. Młodych piłkarzy i ich rodziców odwiedzili niezwykli goście.

Popularna "Rysiówka" znajduje się na Półwyspie Potrzymiech. Obiekt należy do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia i prowadzi działalność edukacyjną.

Tym razem walory przyrodnicze Rysiówki mieli okazję doświadczyć zawodnicy Football Academy Kruszwica. W piątek mieli okazję wziąć udział w treningu oraz meczu na Półwyspie Potrzymiech. 

- Każdy z uczestników otrzymał medal, a bramkarze statuetki. Za gościnność serdecznie dziękujemy zarówno panu dyrektorowi Andrzejowi Sieradzkiemu oraz pracownikom Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia - mówi Oliwia Socha z Football Academy.

Atrakcję w piątkowy wieczór zapewniły także panie Dominika Waszak oraz Kamila Jabłońska, które przygotowały gry i zabawy związane z kodowaniem słów. Wieczór przy ognisku uatrakcyjnili członkowie stowarzyszenia Nasz Region "Ku Jawie", którzy przedstawili informacje i ciekawostki związane z wierzeniami naszych przodków.

- Sobotę rozpoczęliśmy od treningu. Ponadto zawodnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach poświęconym walorom przyrodniczym Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia. Zajęcia poprowadziła Pani Dorota Sajbor, której serdecznie dziękujemy za przekazane ciekawostki i informacje - dodaje rozmówca.

Football Academy Kruszwica funkcjonuje od maja 2019 roku. Obecnie w szkółce trenuje ponad 60 zawodników.

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz