Zamknij

W Domu Aniołów Stróżów w Kruszwicy odbył się koncert z podsumowaniem [ZDJĘCIA]

12.45, 11.11.2022 Tekst: Piotr Olubiński Zdjęcia: Andrzej Gralak        Aktualizacja: 12.50, 11.11.2022
Skomentuj

Imprezą Końcową, kruszwicka placówka Caritas podsumowała realizację dotacji otrzymanych w 2022 r. Dom Aniołów Stróżów realizował w bieżącym roku  5 dotacji z: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gminy Kruszwica i Kulczyk Foundation.

Skierowane one były do młodzieży i seniorów. Kierownik DAS , Piotr Olubiński podkreślił, że dotacje te pozwoliły na prowadzenie  szerokiego programu zajęć obejmujących: ochronę zdrowia (w tym zajęcia z fizjoterapeutą, psychologiem, technologiem żywienia), zajęcia sportowe (w tym wizyty na basenie, siłowni i kręgielni), wycieczki, zajęcia  kulturalne (wizyty w kinie i teatrze), muzyczne, plastyczne, fotograficzne i wiele innych. 

Dorobek tych zajęć zaprezentowano w obecności kruszwickich radnych (Teresy Tenerowicz i Macieja Szpolorowskiego)  i zaproszonych gości, w czasie koncertu, na wystawach fotograficznej i plastycznej (poświęconych zabytkom Kruszwicy i przyrodzie nadgoplańskiej) i konsumpcji zdrowego żywienia. Wręczono nagrody dla zwycięzców konkursów: kulinarnego, plastycznego i fotograficzno-historycznego a prowadzący zajęcia specjaliści otrzymali specjalne dyplomy. Imprezę zakończyła wspólna zabawa.

 

[ZT]21967[/ZT]

[ZT]21950[/ZT]

[ZT]21949[/ZT]

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%