Skierowane one były do młodzieży i seniorów. Kierownik DAS , Piotr Olubiński podkreślił, że dotacje te pozwoliły na prowadzenie szerokiego programu zajęć obejmujących: ochronę zdrowia (w tym zajęcia z fizjoterapeutą, psychologiem, technologiem żywienia), zajęcia sportowe (w tym wizyty na basenie, siłowni i kręgielni), wycieczki, zajęcia kulturalne (wizyty w kinie i teatrze), muzyczne, plastyczne, fotograficzne i wiele innych.
Dorobek tych zajęć zaprezentowano w obecności kruszwickich radnych (Teresy Tenerowicz i Macieja Szpolorowskiego) i zaproszonych gości, w czasie koncertu, na wystawach fotograficznej i plastycznej (poświęconych zabytkom Kruszwicy i przyrodzie nadgoplańskiej) i konsumpcji zdrowego żywienia. Wręczono nagrody dla zwycięzców konkursów: kulinarnego, plastycznego i fotograficzno-historycznego a prowadzący zajęcia specjaliści otrzymali specjalne dyplomy. Imprezę zakończyła wspólna zabawa.
[ZT]21967[/ZT]
[ZT]21950[/ZT]
[ZT]21949[/ZT]
Nowy wóz strażacki na kruszwickim rynku [ZDJĘCIA]
Fajnie że dostali nowy wózek, ale po co ta cała heca
Makato
18:30, 2025-11-14
Nowy wóz strażacki na kruszwickim rynku [ZDJĘCIA]
Ale wioska , może niech jeszcze ksiądz poświęci
Ooolo
18:28, 2025-11-14
Nowy wóz strażacki na kruszwickim rynku [ZDJĘCIA]
Najbardziej podoba mi się tekst jak to burmistrz przekazał kluczyki strażakom
Ono
18:26, 2025-11-14
Oficjalne przekazanie wozu strażackiego do Kruszwicy dz
Tak za Pisu jest Jedno auto i kilka okazji by wystawiać gęby do aparatów fotograficznych.
Jak za PiSu
16:16, 2025-11-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz