Zamknij

Tak Sukowy bawiły się na karnawałowym balu przebierańców [ZDJĘCIA]

MP 06:16, 21.01.2025 Aktualizacja: 06:18, 21.01.2025
Skomentuj

W świetlicy w Sukowach odbył się wyczekiwany przez dzieci Karnawałowy Bal Przebierańców. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziców, zapewniając im mnóstwo atrakcji i niezapomnianą zabawę.

Pani Monika Róg, zadbała o animacje, zabawy oraz watę cukrową, co szczególnie przypadło do gustu uczestnikom. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz z sołtys Katarzyną Śmigielską przygotowały słodkie wypieki, w tym ciasteczka, gofry i rogaliki, które cieszyły się dużym powodzeniem.

Wspólne zaangażowanie

Bal mógł się odbyć również dzięki wsparciu darczyńców, którzy pomogli w realizacji tego wydarzenia. Organizatorzy podkreślają, że radość i uśmiechy dzieci są największą nagrodą za trud włożony w przygotowanie tej karnawałowej imprezy.

[ZT]38973[/ZT]

[ZT]38971[/ZT]

[ZT]38953[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%