Zamknij

Ryszard Brejza ponownie na podium w rankingu "Newsweek"

13:14, 12.10.2021 | UM
Skomentuj
REKLAMA

Ryszard Brejza, Prezydent Miasta Inowrocławia zajął 2. miejsce w prestiżowym rankingu „Newsweeka”. Podczas Europejskiego Kongresu Samorządowego Local Trends odbyło się wręczenie nagród najlepszym prezydentom miast.

Wczoraj w Poznaniu, podczas pierwszego dnia Kongresu, ogłoszono wyniki rankingu najlepszych prezydentów miast N15, realizowanego przez redakcję tygodnika „Newsweek”.

W plebiscycie głosy na siebie oddają prezydenci polskich miast. Piąty rok z rzędu, Ryszard Brejza stanął na podium rankingu, uzyskując prestiżowy tytuł.

- To zasługa Was wszystkich, bo tak postrzegany jest Inowrocław przez głosujących prezydentów innych miast. Dziękuję – mówi prezydent Inowrocławia, Ryszard Brejza.

[ZT]17834[/ZT]

[ZT]17836[/ZT]

[ZT]17820[/ZT]

 

(UM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ale jaja,ale jaja,alAle jaja,ale jaja,al

3 1

Ebnąłem ze smiechu! Ejza wygrał plebiscyt u Lisa.A Lis ostatnio propaguje na łamach zdjęcie ludzików śpiących w lesie, jako uchodźców na polskiej granicy. I co się okazało,że zdjęcie jest sprzed 15 lat z Serbskich lasów i tamtejszych ludzików.K..ur..wa panie Lis ,co pan tu łżesz jak pies, co z panem panie lis,co z tą Polską fałszowaną przez pana panie lis,co się dzieje z panem panie Lis,oh..uja...łes panie Lis, czy inne kłopoty z trawieniem własnych łgarstw? 22:14, 18.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Lekarz PsychiatraLekarz Psychiatra

0 2

Jakie leki przyjmujesz ? Są chyba źle dobrane, albo nie bierzesz zalecanych dawek. 06:27, 19.10.2021


0%