Wczoraj w Poznaniu, podczas pierwszego dnia Kongresu, ogłoszono wyniki rankingu najlepszych prezydentów miast N15, realizowanego przez redakcję tygodnika „Newsweek”.
W plebiscycie głosy na siebie oddają prezydenci polskich miast. Piąty rok z rzędu, Ryszard Brejza stanął na podium rankingu, uzyskując prestiżowy tytuł.
- To zasługa Was wszystkich, bo tak postrzegany jest Inowrocław przez głosujących prezydentów innych miast. Dziękuję – mówi prezydent Inowrocławia, Ryszard Brejza.
[ZT]17834[/ZT]
[ZT]17836[/ZT]
[ZT]17820[/ZT]
Ale jaja,ale jaja,al22:14, 18.10.2021
Ebnąłem ze smiechu! Ejza wygrał plebiscyt u Lisa.A Lis ostatnio propaguje na łamach zdjęcie ludzików śpiących w lesie, jako uchodźców na polskiej granicy. I co się okazało,że zdjęcie jest sprzed 15 lat z Serbskich lasów i tamtejszych ludzików.K..ur..wa panie Lis ,co pan tu łżesz jak pies, co z panem panie lis,co z tą Polską fałszowaną przez pana panie lis,co się dzieje z panem panie Lis,oh..uja...łes panie Lis, czy inne kłopoty z trawieniem własnych łgarstw?
Super 22:16, 26.10.2021
Super
Blejsa 22:31, 26.10.2021
sam się wybrałem
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Raport o Kruszwicy: Kruszwiczanie się starzeją. Przybył
Najważniejsze że w tej wiosce są dwa kościoły resztą się nie liczy.
gogo
17:56, 2025-07-05
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Bezpańskie koty dokarmiane przez mieszkańców pewnie załatwiają się w tojtoju ? Kto te koty szczepi ? Np grzybica może przejść z kota na człowieka bo już z psa nie. Kot przenosi wiele chorób na człowieka zwłaszcza taki bezpański. To nie jest problem ? Żeby nie było to jestem za aby właściciele psów sprzątali po swoich pupilach.
olo
20:37, 2025-07-04
List do redakcji: Zarośnięty znak przy szkole na Kujaws
Już widzę jak ktoś się tym przejął.
gryf
20:29, 2025-07-04
Kruszwica: Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu
No i to jest info zapewne to przyczyni się do rozwoju miasta
fagot
20:26, 2025-07-04
2 3
Jakie leki przyjmujesz ? Są chyba źle dobrane, albo nie bierzesz zalecanych dawek.