Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:22, 08.12.2022
Wybór mieszkania jest znacznie trudniejszy, jeśli w tym procesie trzeba uwzględnić także potrzeby innych osób. Doskonale wiedzą o tym w szczególności rodziny z dziećmi. Co jest lepszym miejscem do życia dla domowników — dynamiczne miasto czy ciche przedmieścia? Na co należy zwracać uwagę podczas poszukiwać mieszkania dla całej rodziny?
09:19, 08.12.2022
Dostępne w ofertach producentów dmuchane zjeżdżalnie wodne są niezwykle różnorodne. Oprócz najprostszych typów tych atrakcji rynek oferuje nam także modele tematyczne, wyposażone w liczne ciekawe elementy dekoracyjne. To właśnie one najbardziej przykuwają uwagę odwiedzających, dlatego atrakcyjny wygląd zjeżdżalni powinien być jednym z kryteriów jej wyboru.
11:26, 07.12.2022
Wysyłasz przesyłkę kurierem? Pamiętaj, że kluczowe jest jej odpowiednie zabezpieczenie i zapakowanie. Dzięki temu towar będzie bezpieczny, a firma kurierska bez problemu przyjmie przesyłkę. Sprawdź, jak solidnie zapakować paczkę w 5 krokach! Podążaj za naszymi wskazówkami, a Twój towar będzie bezpieczny.
11:18, 07.12.2022
Przygotowanie myjki do sezonu - Serwis i konserwacja
11:14, 07.12.2022
Hydranty, zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne, są urządzeniami służącymi zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom oraz mieszkańcom na wypadek pożaru. Tak samo jak gaśnica, przeznaczone są do ugaszenia lub zatrzymania rozprzestrzeniania się ognia do momentu, w którym na miejsce przyjedzie straż pożarna. By pierwsza reakcja na zagrożenie była możliwa, sprzęt musi pozostawać sprawny. Konieczne są więc regularne przeglądy hydrantów.
10:28, 06.12.2022
Sypialnia do wyjątkowe miejsce w przestrzeni każdego mieszkania. By sprzyjała ona odpoczynkowi i pozwalała zrelaksować się po nawet najbardziej wyczerpującym dniu, powinna zostać odpowiednio urządzona. Jak poszczególne barwy ścian mogą wpłynąć na nastrój pomieszczenia? Którym kolorem farby pomalować sypialnię, by uczynić tę przestrzeń prawdziwie przyjazną i przytulną? Oto garść inspiracji!
1
10:25, 06.12.2022
Wynajem prywatnego mieszkania to dobry sposób na zwiększenie dochodów gospodarstwa domowego. Należy jednak pamiętać, iż jest to przychód opodatkowany, a brak zapłaty należności wiąże się z surowymi sankcjami. Sprawdź, jak zapłacić podatek od wynajmu mieszkania prywatnego w 2022 i 2023 roku.
10:21, 06.12.2022
Czy czółenka damskie pasują do spodni?
11:38, 05.12.2022
W weekend 3 i 4 grudnia oraz we wtorek 6 grudnia Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów do świętowania Mikołajek. W repertuarze znajdą się animacje i filmy familijne: „Dziwny świat”, „Kierunek księżyc!”, „Wielki Zielony Krokodyl Domowy” oraz „Uwolnić Poly”.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
12:23, 01.12.2022
Od momentu odwołania stanu epidemii w naszym kraju, wiele firm zdecydowało się na powrót pracowników do biur. Zgodnie z danymi GUS[1] pozyskanymi podczas badania „Popyt na pracę”, w czerwcu br. odsetek osób, które pracowały zdalnie w związku z sytuacją epidemiczną w ogólnej liczbie pracujących wyniósł jedynie 3,8%. Zbliżająca się zima, która często niesie za sobą utrudnienia komunikacyjne, może być jednak dla wielu firm dobrym pretekstem do zwiększenia ilości dni pracy zdalnej. Jeśli tak będzie, jak rozsądnie ją zaplanować, by używanie urządzeń elektronicznych nie odbiło się negatywnie na wysokości rachunków za prąd?
12:09, 01.12.2022
Nie wszyscy rolnicy zdają sobie sprawę, że obowiązkowe polisy nie obejmują ochroną wszystkich składników ich majątku. Według Rocznika Statystycznego Rolnictwa GUS w 2020 r. w Polsce było ponad 1,3 mln gospodarstw rolnych. Duża część rolników wpada w lukę ubezpieczeniową - wykupują polisy dla budynków czy maszyn, wyceniając ich wartość „na oko” lub nie biorą pod uwagę rekomendacji ubezpieczyciela, które uwzględniają czynnik inflacyjny. Eksperci Wiener ostrzegają przed ryzykiem niedoszacowania rolniczego majątku w kolejnej odsłonie kampanii „Docenisz, gdy wycenisz”.
10:34, 01.12.2022
Zużycie energii elektrycznej w naszych domach to niezwykle ważny temat - obecny zarówno w mediach, jak i w codziennych dyskusjach wielu polskich rodzin. Podejmując rozmaite inicjatywy mające na celu obniżenie domowego zużycia energii elektrycznej, powinniśmy pamiętać, że równie ważna jest edukacja pozostałych domowników w tym zakresie, ponieważ ich zachowania wpłyną na finalną wysokość wspólnych rachunków. Oto kilka elementów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.
10:10, 01.12.2022
W piątek 25 listopada 2022 r. w Poznaniu rektorzy i prorektor siedmiu poznańskich uczelni podpisali Porozumienie o współpracy na rzecz wspierania wielkopolskich innowacji poprzez program Erasmus+. Jego celem jest promowanie i upowszechnianie międzynarodowych, innowacyjnych projektów edukacyjnych, z wykorzystaniem środków finansowych z programu Erasmus+. Tylko w tym roku na ten cel zostanie przekazanych miliard złotych.
00:00, 30.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!