Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:43, 01.07.2022
Bardzo często po trudnym tygodniu w pracy chcemy wyjechać gdzieś na weekend, gdzie będziemy bliżej natury. Jednak wyjeżdżając w takie miejsce, chcemy mieć wszystkie niezbędne rzeczy, ponieważ nie po to tam pojechaliśmy, aby na przykład szukać jakiegoś sklepu, gdy czegoś nam zabraknie. Wiadomo, ze można zabrać jakieś leżaki na taki wypad lub jakiś koc, gdy będziemy chcieli usiąść na trawie i pooglądać okoliczne krajobrazy.
09:40, 01.07.2022
Korzystanie z nowoczesnych technologii jest dziś nieodzownym elementem codzienności i nie warto tworzyć pozorów, że relaks przed telewizorem jest Twoją ulubioną formą biernego wypoczynku. Dla większości z nas potrzebna jest taka chwila wytchnienia. Oprócz telewizji w domach niezbędny jest internet. Większość firm, oferujących dostarczanie do budynków mieszkalnych i komercyjnych telewizji, ma w swojej ofercie przesył internetu. Zastanawiasz się, czy opłacalne jest korzystanie z oferty jednej firmy w zakresie dostawy telewizji oraz internetu oraz czy warto korzystać z pakietów, stworzonych w ramach ich stałej oraz promocyjnej oferty? Dowiedz się poniżej.
09:34, 01.07.2022
Opony zimowe - klasa, bieżnik i szerokość, czyli najważniejsze parametry
08:13, 30.06.2022
Zgodnie z przepisami Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego sąd może zmienić rozstrzygnięcie w sprawie kontaktów z dzieckiem, jeśli wymaga tego jego dobro.
11:41, 29.06.2022
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. To miejsce, w którym większość z nas spędza dużo czasu. To także miejsce, które musimy utrzymać i utrzymać w czystości. Aby Twoja łazienka wyglądała jak najlepiej, ważne jest, aby mieć w niej odpowiednie meble.
14:13, 24.06.2022
Wakacje to czas, kiedy szukamy wszelkiego rodzaju koncertów oraz wydarzeń kulturalnych, które mogłyby urozmaicić nasz wolny czas. Większość osób ma wówczas dużo wolnego czasu, który chciałaby spożytkować na koncerty oraz imprezy, które w innych miesiącach są niemożliwe do zrealizowania. Opole zachęca nas w tym roku do skorzystania ze swojej bogatej oferty kulturalnej. Znajdziemy w niej nie tylko występy pojedynczych artystów, ale również zorganizowane festiwale.
10:36, 20.06.2022
Dobra kawa, czyli jaka?
09:30, 17.06.2022
Rynek inwestycyjny oferuje w tej chwili wiele możliwości, dlatego wybór konkretnego instrumentu nie jest prostym zadaniem. Wśród form inwestowania, które cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością, można wymienić między innymi fundusze ETF. Jak się okazuje, jest to świetna opcja zarówno dla doświadczonych, jak i w szczególności początkujących inwestorów. Przekonajmy się, co warto wiedzieć na temat ETF, a także jak i gdzie inwestować.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
16:09, 10.06.2022
Siłowniki pneumatyczne wykorzystywane w wielu branżach przemysłu
11:42, 08.06.2022
Rynek deweloperski to trudna i skomplikowana branża, z którą wiąże się wiele zagadnień i ciągłe aktualizowanie wiedzy. Inwestycje w nieruchomości to przede wszystkim ciągłe obserwacje i analizy, które pozwalają zminimalizować ryzyko nietrafionego zakupu. Z tego rodzaju transakcjami wiąże się nie tylko wiedza w zakresie samego rynku deweloperskiego, ale również przepisów prawa oraz skutecznej prezentacji i sprzedaży.
14:02, 07.06.2022
Santander Bank Polska po raz drugi zdobył I miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingu "Złoty Bankier 2022" , organizowanym przez Bankier.pl i "Pulsu Biznesu" przy wsparciu Minds&Roses i Obserwatorium.biz. To już 5. podium banku za najlepszą wielokanałową jakość obsługi.
08:27, 03.06.2022
W ciągu najbliższych lat ponad połowa firm w Polsce będzie miała w swoich flotach samochody ze zelektryfikowanymi napędami – wynika z najnowszego raportu „Barometr Flotowy”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory. Zgodnie z tym opracowaniem obecnie to już nie pandemia, ale dostępność nowych samochodów, skutki wojny w Ukrainie i zawirowania makroekonomiczne najmocniej wpływają na decyzje menedżerów flot.