Zamknij
REKLAMA

Spodnie ogrodniczki robocze

10:30, 10.12.2021 | materiały partnera

Spodnie ogrodniczki - co to jest?

Spodnie ogrodniczki kojarzą się z elementem damskiej garderoby. Ale nie tylko! Są także spodnie robocze ogrodniczki, które są elementem ubioru roboczego. Są wygodne, a zarazem bezpieczne i zapewniają komfort pracownikom. Do wyboru jest wiele modeli o zróżnicowanych parametrach, z czego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie oferowane modele wykonane są z mieszanki poliestru i bawełny, dzięki czemu zapewniają one odpowiedni komfort termiczny, dzięki czemu ochraniają nawet podczas pracy w niskich temperaturach. Dobrej jakości materiał w połączeniu z mocnym wykonaniem - niektóre modele mają nawet potrójne szwy - sprawiają, że nawet w wymagających warunkach spodnie są wytrzymałe. Elementy odblaskowe, które zawierają pozwalają zachować lepszą widoczność pracownika, a praktyczne kieszenie pozwolą mieć wszystkie niezbędne drobiazgi w zasięgu ręki. Odzież jest zgodna z obowiązującymi normami i zaleceniami bhp i zapewnia maksymalny poziom ochrony przed zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy. Wszystkie modele dostępne są na: https://magrosbhp.pl

Spodnie ogrodniczki robocze - dla kogo?

Ogrodniczki robocze sprawdzą się nie tylko podczas wykonywania prac budowlanych, chociaż z tym najczęściej się nam kojarzą. To także komfortowy strój dla monterów, serwisantów czy pracowników magazynowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest stały ruch podczas pracy oraz przydatna jest spora ilość kieszeni. Spodnie ogrodniczki są niezwykle wygodne szczególnie ze względu na swój krój. Nie opinają w pasie, nie sprawiają problemu podczas schylania się i są naprawdę komfortowe. Największe atuty oferowanej odzieży to komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność. To także prosty sposób na usprawnienie pracy i zaoszczędzenie czasu co jest ważne nie tylko z punktu widzenia pracownika, ale także szefa.

Ogrodniczki ochronne - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Warto pamiętać aby dobierać ogrodniczki zgodnie z zapotrzebowaniem. W każdym zawodzie liczy się coś innego. Jeżeli wykonujesz prace, w których masz kontakt z iskrami takie jak np. ślusarz postaw na ogrodniczki wykonane z bawełny. Pomoże to ochronić Twoje nogi przed lecącymi iskrami, a materiał nie będzie miał nieestetycznych dziur. Jeżeli wykonujesz prace drogowe lub pracujesz w warsztacie samochodowym lub innym zawodzie, gdzie do czynienia masz ze smarami i oleistymi rzeczami postaw na oleoodporne ogrodniczki robocze, które znacznie prościej będzie doczyścić niż te standardowe.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%