Zamknij

Urlop bez dzieci - hotele dla dorosłych

09:32, 04.02.2021 | materiały partnera

Hotele dla dorosłych cieszą się coraz większą popularnością. Obiekty typu “children free” znajdziemy już w każdym zakątku świata, w tym również i w Polsce. Nie można zaprzeczyć, że budziły one z początku wiele kontrowersji. Część osób uznała to za doskonały pomysł, część nie kryła oburzenia, twierdząc, że powstały one dla ludzi, którzy nie lubią dzieci… Choć w Polsce nie ma ich jeszcze zbyt wiele, to jednak istnieją i na brak zainteresowania nie narzekają. Mają coraz więcej gości i są coraz częściej wybierane. Hotele dla dorosłych są bardzo popularne, a na polega ich trend? Dlaczego cieszą się takim uznaniem?

Dlaczego hotele dla dorosłych cieszą się dużą popularnością?

Wyobraź sobie romantyczny wieczór tylko we dwoje. Relaksujecie się przy lampce wina, rozmawiacie, możecie nacieszyć się sobą i spać do południa. Brzmi wspaniale, prawda? Niestety wczesnym rankiem idylla się kończy – budzi Was płacz pociechy. Czy nie lepiej byłoby spędzić romantyczny wieczór w hotelu, gdzie nikt nie zakłóci Waszego wypoczynku?

Hotele bez dzieci to obiekty skrojone na miarę potrzeb osób dorosłych. W zależności od zamysłu obowiązują tam różne zasady i ograniczenia wiekowe. Istnieją hotele, w których dolna granica wieku wynosi 21 lat, jak również i takie, gdzie zameldujemy się już z kilkulatkiem. Znajdziemy obiekty całkowicie niedostępne dla milusińskich i takie, w których niedostępna jest tylko część.

W większości jednak, hotele dla dorosłych nie dysponują żadnymi atrakcjami dla dzieci, ale posiadają bogatą ofertę przyjemności dla ich rodziców. Są to np. luksusowe strefy SPA, baseny, sauny, puby i restauracje. W każdym obiekcie “children free” koncepcja skupia się bowiem na rozumieniu i zaspokajaniu potrzeb komfortowego wypoczynku osób dorosłych. W hotelu panuje cisza i intymna atmosfera, dzięki czemu jest on doskonałym azylem dla osób, które pragną dogłębnego relaksu. Niczym niezmącony spokój pozwala rozkoszować się błogą harmonią.

Hotel dla dorosłych to doskonała propozycja na specjalne okazje!

Hotele dla dorosłych nie powstały przypadkiem i nie są wybierane przez przypadkowe osoby. Obiekty te bardzo często wybieramy na romantyczne kolacje walentynkowe, zaręczyny czy rocznice ślubu. Często organizuje się w nich wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie i przyjęcia weselne. Wbrew pozorom, coraz więcej Par Młodych zwraca się do swoich gości z prośbą, aby w dniu ich wesela pociechy zostały w domu… Maluchy są bowiem absorbujące i pełne energii. Lubią być również w centrum zainteresowania i często odciągają uwagę gości weselnych od Pary, która tego wieczoru powinna się cieszyć szczególną atencją…

Hotele dla dorosłych bardzo często goszczą również małżeństwa, które, choć kochają swoje dzieci, to potrzebują czasem chwili wytchnienia. Nie ma w tym nic złego – każdy człowiek potrzebuje wypoczynku. Taka forma relaksu pozwala zachować równowagę psychiczną i odpocząć od codziennej rutyny. Raz na jakiś czas warto zostawić pociechy pod opieką babci lub opiekunki i wyjechać na weekend tylko we dwoje. Zaszyć się gdzieś, by móc się zrelaksować i nacieszyć swoim towarzystwem. Hotel dla dorosłych będzie doskonałą propozycją na takie okazje. Tam zawsze panuje cisza, spokój i idealna harmonia. Nie ma też możliwości, aby ktoś zaburzył nasz wypoczynek, gdyż nie spotkamy tam żadnych dzieci.

Jeśli marzysz o romantycznym weekendzie we dwoje, zarezerwuj pobyt w Hotelu Quadrille. Quadrille to komfortowy hotel w pałacu dla dorosłych położony na uboczu, otoczony zielenią i piękną roślinnością. Jest to doskonały azyl dla osób, które szukają relaksu, wyciszenia i odpoczynku w komfortowych warunkach. Bez krzyku, płaczu i śmiechu najmłodszych... W Quadrille wszyscy goście mają powyżej 16 lat, co sprawia, że każdy doskonale odpocznie tam od codzienności i będzie miał szansę zatęsknić za rozbrykanymi pociechami.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%