Zamknij

Jak urządzić pokój dla nastolatki? Oto 3 rzeczy, które powinny się w nim znaleźć!

10:15, 10.08.2018 | P.B
Skomentuj


Aranżacja pokoju dla nastolatki to nie jest najłatwiejsze zadanie. Internet i social media zdecydowanie kształtują gusta młodych dziewczyn, jednak dzięki temu sami możemy znaleźć w nich niedocenioną pomoc w urządzaniu takiego wnętrza. Wystrój jaki nas otacza niezaprzeczalnie wpływa na naszą koncentrację, wyobraźnię i kreatywność, dlatego już w takim wieku warto jest zapewnić młodej osobie przestrzeń, która nie tylko będzie funkcjonalna i praktyczna, ale także będzie się jej po prostu podobała. 


Marzenie każdej dziewczyny, czyli toaletka jak z filmu


Biała toaletka kosmetyczna z okrągłym lustrem, przed którym każdego poranka można zasiadać z kubkiem gorącej herbaty jest bardzo popularnym meblem wśród młodych dziewczyn. Wiele z nich marzy o niej, ponieważ chcą poczuć się niczym bohaterki ulubionego filmu, jednak mało kto wie, jak bardzo praktyczny bywa taki mebel. Oprócz tego, że spełnia swoją rolę i pomaga wykonać makijaż czy pielęgnację twarzy każdego poranka oraz wieczoru, to także jest niezwykle przydatna jeśli chcemy zachować porządek wśród swoich kosmetyków i akcesoriów do włosów. Pojemne szuflady sprawiają, że nic już nie kurzy się czy nie zajmuje przestrzeni na szafkach w łazience, a wszystkie posiadane produkty są w jednym miejscu. Jest to niesamowicie przydatny, praktyczny i niewątpliwie urokliwy mebel, który z pewnością ucieszy niejedną młodą damę. Elegancką toaletkę znajdziesz między innymi w sklepie internetowym Malo Design.


Spotkania z koleżankami przy herbacie i ciasteczkach


Pokój nastolatki warto zaopatrzyć w sofę lub wygodne fotele. W końcu częste odwiedziny koleżanek i kolegów nie powinny kończyć się na siedzeniu na podłodze z powodu braku miejsc. Meble nowoczesne, ale też przede wszystkim wygodne to jest zdecydowanie coś, czego nie powinno zabraknąć w pokoju nastolatki. Kolorowe i designerskie fotele, a wśród nich stolik idealny na podanie herbaty i ciasta z pewnością ucieszą każdą dziewczynę, dla której otaczający ją wystrój jest ważną kwestią. 


Wygoda i bezpieczeństwo dla kręgosłupa


Ostatnią i jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie nastolatce bezpieczeństwa w pokoju. I chodzi nam tutaj głównie o bezpieczeństwo dla tak młodego kręgosłupa. Dzieci coraz więcej czasu spędzają przy biurku z komputerem i to nie tylko w domu, ale także w szkole – dzięki temu mogą się rozwijać, poszerzać horyzonty i pasje. Jednak aby robiły to bezpiecznie należy zapewnić im odpowiednią przestrzeń przy której spędzają tak wiele czasu, czyli wygodny fotel, który nie sprawi, że plecy będą ciągle bolały. Oczywiście oprócz zakupu wysokiej jakości krzesła biurowego powinniśmy pokazać dziecku, jak należy prawidłowo siedzieć przy biurku i zalecić robienie krótkich przerw. Bo chociaż bezpieczny fotel to bardzo ważna kwestia, to wiedza jak z niego prawidłowo korzystać jest jeszcze ważniejsza. 
 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone