Zamknij

Będą kolejne części internetowej audycji z samorządowcami oraz działaczami z Kruszwicy 

09:14, 30.05.2020 Aktualizacja: 09:16, 30.05.2020
Skomentuj

W czwartek opublikowana została internetowa audycja (podcast) z rozmów z samorządowcami, którzy mieli okazję uczestniczyć w pierwszych wyborach do samorządu terytorialnego oraz działać wówczas politycznie i społecznie. Z uwagi na duże zainteresowanie, będą kolejne części poświęcone tej tematyce.

W naszej audycji do rozmów zaprosiliśmy włodarzy, radnych i działaczy samorządowych. W materiale mogliśmy usłyszeć marszałka Piotra Całbeckiego, Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzę, Burmistrza Kruszwicy w latach 1990-1998 oraz 2002-2010 dr Tadeusza Gawrysiaka, radnych I  kadencji  Danutę, Lewandowską, Ewę Zielińską, Lecha Sobeckiego, Jana Kaźmierskiego, Marka Stręka oraz Magdalenę Jagiełłowicz.

- Audycja poświęcona samorządowi będzie miała swoją kontynuację. Będziemy rozmawiać z kolejnymi radnymi i działaczami samorządowym. Część I została poświęcona osobom związanym z kadencją 1990-1994  oraz początkami samorządu terytorialnego - wyjaśnia Kujawska Grupa Medialna, wydawca portalu mojakruszwica.pl

Kolejna część internetowych rozmów będzie dostępna w przyszłym tygodniu. Tym razem będziemy rozmawiać m.in. z sołtysami oraz urzędnikami tamtego okresu.

Jeśli nie słuchałeś naszych rozmów - zapraszamy do materiału dźwiękowego poniżej.

[ZT]12124[/ZT]

[ZT]12125[/ZT] 

(PB, AG, Fot. Budowa szkoły na Zagoplu, lata 90. XX wieku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%