Samorządowiec wniosek złożył do przewodniczącego Rady Miejskiej Aleksandra Budnera. Pismo nawiązuje do sytuacji z komisji rady miejskiej (25.03) podczas, której nie wszyscy założyli maseczki. Obecne GIS nie zaleca ich używania w ochronie przeciwko koronawirusowi. Nie ma również obowiązku prawnego ich noszenia.
Tymczasem jak wynika z trwającej właśnie sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy (26.03) uczestnicy obrad założyli już maseczki oraz obradowali w odosobnieniu oraz zgodnie z zaleceniami.

[ZT]11334[/ZT]
„Strasznie fajne wejście” – halloweenowe morsowanie w K
Super bawcie się tak dalej.......
Adam
19:57, 2025-11-02
Wystąpiliśmy o wyłączenie kancelarii w sprawie skargi n
Toruńska kancelaria jest niezła. Pozbawienie włodarza takiego wsparcia jest trafionym posunięciem.
Maryjanek
09:56, 2025-11-02
Na kruszwickim rynku trwa handel zniczami i kwiatami [F
Zakorkowali Kruszwicę od rana do wieczora. Swoją drogą ludzie to mają naciukane w tych łbach, sami się nakręcają i robią sobie wzajemnie problemy. Pamięć o zmarłych to nie wydawanie kasy na plastikowe badziewie i robienie tłoku w mieście, w marketach i na cmentarzach. Wczoraj to już można było *%#)!& dostać bo dzbany jeździły jak opętane przez szatana. Ludzie ogarnijcie się, bo to nikomu nie służy a już na pewno nie tym którzy odeszli. Najgorsze jest to że już zaczną błaznować w związku ze świętami bo już czas i trzeba do galerii kasiorę wydawać i żarcie kupować bo jak inaczej.
Lama
07:29, 2025-11-01
Co dzieje się z placem zabaw w Woli Wapowskiej?
Przecież gmina remontowała w zeszłym roku place zabaw w całej gminie. Dziwna sprawa...
Ty
07:01, 2025-11-01
13 10
Nie mogę się nadziwić arogancji,bucie i pysze p. Witczaka...to wrodzone cechy czy nabyte w partii?
10 4
Na sesję też przyszedł jako jedyny bez maseczki i założył ją dopiero po zwróceniu uwagi przez przewodniczącego rady. Masakra.
8 4
No cóż- prezes w sejmie też uważa się za nieśmiertelnego jak i cała reszta PiSu to i ten widać wzór ciągnie z centrali...ale może i coś "dobrego" z tego wyniknie?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz