Zamknij
REKLAMA

Sikorski kandydatem na Prezydenta? Decyzja zarządu największej partii opozycyjnej może zapaść w każdym momencie

14:24, 15.05.2020 | DJ
Skomentuj
REKLAMA

Przed godziną 10:00 z dalszego kandydowania wycofała się Małgorzata Kidawa-Błońska. Obecnie trwa oczekiwanie na decyzje zarządu Platformy Obywatelskiej w sprawie nowego kandydata.

Dotychczasowe wyniki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej były dość niskie. Od kandydatki odwróciło się wielu wyborców Platformy Obywatelskiej. W samych sondażach przegrywała nie tylko z Szymonem Hołownią i Wladysławem Kosiniakiem-Kamyszem, ale także Krzysztofem Bosakiem.

- Decyzja może zapaść właściwie w każdym momencie – zarząd PO zebrał się o godzinie 10:00. Wśród nazwisk na liście jest europoseł Radosław Sikorski, były marszałek Sejmu oraz najpierw minister obrony narodowej, a później minister spraw zagranicznych - podaje Portal Kujawski.

Na giełdzie nazwisk pojawił się także Rafał Trzaskowski, Jacek Jaśkowiak oraz Donald Tusk.

- Wiem, że ponoszę odpowiedzialność za to, co się wydarzyło, bo spadki sondażowe spowodowany były tym, że Polacy nie wiedzieli, czy biorę udział w tych wyborach czy nie, ale dla mnie najważniejsze było ich zdrowie, bezpieczeństwo i to, żeby Polska ciągle była krajem demokratycznym, krajem w sercu Europy, krajem europejskim - komentowała swoją rezygnację Kidawa-Błońska.

[ZT]11950[/ZT]

[ZT]11964[/ZT]

[ZT]11976[/ZT]

(DJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz