Zamknij
REKLAMA

Nowe zakażenia w naszym powiecie. Ryszard Brejza apeluje do mieszkańców

16:53, 19.06.2020 | MP
Skomentuj
REKLAMA

Prezydent Inowrocławia skierował apel do mieszkańców Inowrocławia  o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Ma to związek z nowymi zakażeniami koronawirusem w naszym regionie. 

Zdaniem prezydenta zniesione ograniczenia w wielu miejscach publicznych połączone ze społecznym rozluźnieniem przyczyniają się do zarażania się koronawirusem.

- Niestety, z zaniepokojeniem obserwuję duże rozluźnienie w zakresie stosowania się do obowiązujących zasad zachowania dystansu społecznego w miejscach publicznych lub używania maseczek. Skutki tego już dostrzegamy – w krótkim czasie pojawiło się kilka nowych zakażeń. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, apeluję do stosowania się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Aktualnie w Inowrocławiu są 2 osoby chore, 6 osób wyzdrowiało, a w kwarantannie domowej przebywa 65 osób (o 100% więcej niż wczoraj).

[ZT]12345[/ZT]

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

KruszwiczaninKruszwiczanin

6 2

Breja czy ty jesteś normalny? Koperty zabijały a teraz gdy wymienione kidawsko zostało to można głosować i zbierać podpisy? Dlaczego zebrano ich więcej niż było potrzebne? PO MA JEDEN cel powrót do koryta a nie życie obywateli !!!! 20:48, 19.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kruszwiczokkruszwiczok

1 1

Po co zbierano więcej? ano po to by pisiorom pokazać 🖕 gdy się daje kilka dni na zbiórkę🙂😁 12:08, 23.06.2020