Zamknij
REKLAMA

Znana piosenkarka polska Dorota R. z zarzutami! Wiemy, co jej grozi

12:30, 30.11.2021 | M.O.
Skomentuj Dorota R. została zatrzymana. Fot. Wikimedia Commons
REKLAMA

Dorota R. znana jako "Doda" miała usłyszeć zarzuty związane z działaniem na szkodę wierzycieli. Co jej za to grozi?

R. to znana w całej Polsce piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Jest autorką tekstów, producentką i celebrytką. 

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM wokalistka nie była zatrzymywana. Wezwano ją do prokuratury, gdzie została przesłuchana. 

Kobieta usłyszała zarzuty w śledztwie dotyczącym działalności jej byłego męża. Chodzi o Emila S., który został zatrzymany w Warszawie.

- Śledztwo dotyczy działalności zatrzymanego, który zbierał pieniądze od inwestorów na różne produkcje filmowe - informuje RMF FM.

Emil S. to producent takich filmów jak "Last minute", "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Pitbull. Ostatni pies, Dziewczyny z Dubaju" oraz "GROM".

Dorota R. jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego. W tym przypadku jest mowa o "udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli".

Czyn ten zagrożony jest karą więzienia do lat 3.

W przypadku, kiedy wierzycieli było wielu kara ta może wzrosnąć nawet do 8 lat. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Beata K. Beata K.

3 1

Kolejny przykład absurdu i durnoty polskiego prawa. Jaka Dorota R. ? Naprawdę są wśród społeczeństwa tacy niekumaci, którzy nie znają Dody ? Podawanie inicjału może ma sens, kiedy dotyczy jakiegoś drobnego pijaczka z Koziej Wólki, ale co do celebrytów to tylko ośmieszenie wymiaru sprawiedliwości. 06:30, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%