Zamknij

Ważny komunikat w sprawie wody w gminie Kruszwica. Będzie przerwa w jej dostawach

16:40, 01.05.2020 | DJ
Skomentuj
REKLAMA

W związku z zaistniałą awarią przy ulicy Cichej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanych przerwach w dostawie wody. Dotyczą one trzech ulic.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Komunalne, należy spodziewać się przerw w dostawie wody na ulicach Radziejowskiej, Włocławskiej i Tryszczyńskiej.

Przerwy na w/w ulicach będą miały miejsce dziś po godzinie 22:00 w okresie nocnym. Z uwagi na awarię nastąpi zatrzymanie dostaw wody do momentu jej usunięcia.

Mieszkańców prosi się o napełnienie i przygotowanie zapasów wody na okres nocny. Aktualnie trwa usuwanie awarii. Instalacja zostanie przywrócona do pracy niezwłocznie.

W sprawach jakichkolwiek pytań lub konieczności dostaw wody przy użyciu beczkowozu mieszkańcy proszeni są o kontakt z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji bezpośredni  numer telefonu 52 35 15 377.

[ZT]11706[/ZT]

(DJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

123123

2 0

To może by tak Radziejowską i Włocławską na powrót pod Piaski przełączyć?
chyba to żaden problem tylko trzeba chcieć. 19:01, 01.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WŁOCŁAWSKAWŁOCŁAWSKA

2 0

Z całym szacunkiem ...ale ile może to jeszcze trwać? Wczoraj ulica Włocławska przerwa w dostawie , dzisiaj od rana to samo i nadal wody nie ma . Żadnej adnotacji , niestety nie mieszkam tutaj ale moi dziadkowie nie mają Facebook'a , żeby się dowiedzieć w szybkim czasie co stoi na przeszkodzie. Proszę o uzupełnianie adnotacji chociaż na Biuletynie Informacji Publicznej (liczyłam na to, że może czegoś tam się dowiem co w Przedsiębiorstwie Komunalnym wystąpiła za awaria) . Do której godziny można się tego spodziewać? 16:47, 02.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%