Zamknij

Retransmisja z Mszy Świętej w Polanowicach w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, a także o ustanie epidemii [VIDEO]

09:07, 25.03.2020 | RED
Skomentuj

Wczoraj (24.03) w Polanowicach odbyła się Msza Święta o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów.W Parafii pw. św. Marka Ewangelisty w Polanowicach przy wsparciu Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II, wierni modlili się o uzdrowienie i uwolnienie z wszelkich nałogów. 

Przed Eucharystią odbyła się modlitwa różańcowa w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, a także o ustanie epidemii.

- W naszych rodzinach, w kręgu znajomych, mamy do czynienia z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, itd. Los tych osób oraz troska o nie,pomoc im, bardzo często przekracza nasze ludzkie  siły. Wiara w Boga daje nam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jest wiele instytucji, które pomagają uzależnionym, my natomiast chcemy prosić Niebo o interwencję. Nie zamierzamy nikogo  nawracać, przekonywać, a jedynie wstawiać się u Pana Boga za tymi osobami i ich rodzinami oraz ogarnąć modlitwą tych którzy pomagają - przekazują organizatorzy.

Z uwagi na obecny stan epidemiczny w jakim znajduje się Polska i świat oraz zaleceń aby wewnątrz kościoła mogło przebywać określona liczba wiernych, Msza św. jest dostępna przy pomocy Internetu,  aby osoby, które chcą w niej uczestniczyć, mogły przeżywać ją w duchowej łączności.

[ZT]11290[/ZT]

[ZT]11300[/ZT]

[ZT]11305[/ZT]

 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

gdzie rozumgdzie rozum

6 2

Bym skomentował,ale mod zaraz wywala więc szkoda klawiatury 13:50, 25.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Daleko od domu Daleko od domu

2 2

I tak byś nic mądrego nie napisał, tak jak reszta GIMBOATEISTÓW 🤷‍♂️ 14:51, 25.03.2020


© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone