Zamknij
REKLAMA

Produkty klasztorne czyli jakie – przewodnik

10:30, 26.03.2020 | MP

Większość z nas, kiedy słyszy produkty klasztorne myśli ? różnego rodzaju gadżety religijne, zioła czy ozdobne księgi. Okazuje się, że produkty, o których mowa nie są związane z obrządkiem religijnym, a z codziennym życiem, konkretniej ? jedzeniem. Największą różnicą, pomiędzy artykułami ze sklepu a wyrobami klasztornymi jest jakość przetwórstwa, czyli sposobu wykonania danego artykułu. Rzetelne przygotowane produkty i półprodukty przez zakonników są wykonywane rzemieślniczo i w znacznie mniejszej ilości niż tradycyjne wyroby sklepowe. W tym artykule przedstawimy przykładowe produkty klasztorne oraz powiemy o ich unikalności.

Produkty klasztorne ?  wysoka jakość

W ofercie produktów klasztornych możemy znaleźć wiele artykułów spożywczych, począwszy od herbat, konfitur, dżemów i słodyczy, kończąc na winie i piwie oraz innych alkoholach. Podczas produkcji swoich wyrobów, zakonnicy stawiają olbrzymi nacisk na jakość wykorzystywanych składników. Oferowane przez nich artykuły spożywcze są często droższe, niż sklepowe, jednak można tę różnicę wyczuć w smaku i w składzie danego produktu. Osoby, które chciałyby spróbować wyrobów przygotowanych przez zakonników, mogą znaleźć je tutaj: https://www.holyart.pl.

Naturalne artykuły lecznicze

Nikt nie zna się lepiej na tradycyjnych, naturalnych formach leczenia niż zakonnicy. W ich ofercie znajdziemy przygotowane przez nich syropy, olejki czy wywary. Tradycyjna medycyna, którą stosowali nasi przodkowie, wspiera walkę z wieloma chorobami. Przygotowywane przez zakonników lekarstwa produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych ziół i składników, przez co różnią się od tych, które możemy kupić w aptece. Stosowanie takich produktów nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia zmian w naszym organizmie czy na naszym ciele, ze względu na naturalny skład. 

Herbaty i zioła

W ofercie zakonników możemy znaleźć również herbaty i zioła, które sprowadzane są z włoskich zakonów. Ich lecznicze i prozdrowotne właściwości są doceniane na całym świecie. Pradawne receptury oraz olbrzymia wiedza zakonników przekłada się na wyjątkowe mieszanki, które potrafią wesprzeć nasz organizm w wielu ciężkich chwilach.

Większość ziół, które oferują zakonnicy, nie jest ogólnodostępna w marketach, możemy je znaleźć jedynie w sklepach zielarskich. W ofercie większości zakonów, które zajmują się sprzedażą swoich produktów, znajdziemy również wyjątkowe napary czy soki. Takie płynne wyroby mogą wspomóc budowanie naszej odporności lub przydać się w momencie doświadczania przez nas różnych dolegliwości. 

Produkty klasztorne to nie obrazy, księgi czy artykuły religijne, mimo tego, że wielu z nas może iść tym tropem. To, co się kryje pod tą frazą, to nic innego, jak wysokiej jakości produkty spożywcze, które wykonywane są w sposób rzemieślniczy, co przekłada się na ich jakość.

W ofercie zakonników znajdziemy zróżnicowany asortyment, w tym wiele niedostępnych nigdzie indziej produktów. Warto zaznaczyć, że dochód ze sprzedaży wszystkich produktów wykorzystywany jest do utrzymania zakonów. Kupując produkty zakonników, możemy im pomóc w podtrzymywaniu ich długoletniej historii, jednocześnie ciesząc się niepowtarzalnym smakiem. 

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop