Zamknij

Jaka polisa na życie jest najlepsza?

00:00, 28.04.2021 | materiały patnera

Ochrona życia i zdrowia bliskich jest dla Ciebie priorytetem? Dbasz o to, aby Twojej rodzinie niczego nie zabrakło? Czy pomyślałeś o tym, jak sobie poradzą, jeśli np. doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu, poważnie się rozchorujesz lub odejdziesz? Zgromadzone oszczędności mogą nie wystarczyć. Aby nie martwić się przyszłość bliskich, kup ubezpieczenie na życie. Sprawdź, jak wybrać najlepszą ofertę.

Ubezpieczenie na życie chroni na wypadek zdarzeń związanych z życiem i zdrowiem osób ubezpieczonych. Dzięki niemu po np. śmierci lub doznanym urazie można otrzymać świadczenie, które pozwoli na uniknięcie kosztów związanych z leczeniem czy pogrzebem. Jednak polisa będzie spełniać swoją funkcję, tylko jeśli jej warunki będą dopasowane do potrzeb klienta.

Dobre ubezpieczenie na życie, czyli jakie?

Na rynku jest wiele firm ubezpieczeniowych, które mają w swojej ofercie polisy na życie. Zastanawiasz się, która z nich jest dla Ciebie najodpowiedniejsza? Wszystko zależy od jej warunków. Jak wyjaśnia ekspert z serwisu rankingubezpieczennazycie.pl, najlepsze ubezpieczenie na życie:

  • zapewnia pomoc w każdej trudnej sytuacji, czyli ma rozszerzony zakres ochrony o dodatkowe ryzyka takie jak poważne zachorowanie, hospitalizacja, utrata zdolności do pracy lub inwalidztwo,
  • gwarantuje wypłatę wysokiego odszkodowania po zdarzeniu, czyli ma wysoką sumę ubezpieczenia, która pozwala na pokrycie wszystkich dotychczasowych zobowiązań,
  • chroni całą rodzinę, czyli obejmuje zarówno małżonka, jak i dzieci, a także np. teściów i rodziców, którzy mieszkają we wspólnym gospodarstwie,
  • będzie obowiązywać przez długi czas lub bezterminowo,
  • niewiele kosztuje, czyli ma przystępną składkę.

Aby znaleźć taką ofertę, warto zapoznać się z rankingiem polis na życie, np. https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/ranking-towarzystw/0.html. Na tej stronie znajdziesz uporządkowaną listę firm wraz z ich propozycjami ubezpieczenia.

Gdzie znaleźć korzystną ofertę?

Nie trzeba wychodzić z domu, aby znaleźć korzystną polisę na życie i zawrzeć umowę. Ubezpieczenie możesz z łatwością wyszukać przez internet za pośrednictwem funkcjonalnej porównywarki. To proste narzędzie, które umożliwia poznanie wszystkich dostępnych ofert o każdej porze dnia. Jeśli zdecydujesz się na zakup produktu ubezpieczeniowego, takiego jak polisa na życie online, to zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze.

Na stronie porównywarki jest dostępny formularz, który należy uzupełnić, aby system mógł wygenerować listę propozycji dopasowanych do potrzeb wraz z OWU i prognozowanymi cenami. Następnie wystarczy zapoznać się ze wszystkimi ofertami, wybrać 5 najlepszych z nich i skontaktować się z doradcami towarzystw.

Podczas rozmowy ekspert zada pytania o stan zdrowia, styl życia oraz Twoje potrzeby. Dopasuje również zakres ochrony do oczekiwań i zmodyfikuje warunki umowy, np. podniesie wartość odszkodowania lub wydłuży czas trwania polisy. Po uzyskaniu wszystkich informacji, ekspert przedstawi ostateczną cenę ubezpieczenia.

Polisa na życie powinna zapewniać Ci poczucie bezpieczeństwa i wsparcie finansowe w najtrudniejszych chwilach w życiu. Dostosuj jej warunki do swoich potrzeb, a dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o przyszłość swojej rodziny.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%