Zamknij
REKLAMA

O włos od wypadku [VIDEO]

17:44, 31.07.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Nieoczekiwana sytuacja na drodze mogła mieć przykre skutki. Jednemu z kierowców drugi tak niebezpiecznie wymusił pierwszeństwo, że niewiele brakowało do zderzenia. Sytuację potwierdziło nagranie z samochodowej kamery. Policjanci szybki ustalili sprawcę i już poniósł konsekwencje.

Inowrocławscy policjanci wydziału ruchu drogowego wyjaśniali sprawę wykroczenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek (26.07.21). Na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Glempa nadjeżdżający z lewej strony kierowca samochodu marki Ford Mondeo w ogóle jakby nie znał przepisów ruchu drogowego, a znaki dla niego nic nie znaczyły.

Wymusił pierwszeństwo i bezpośrednio przed maską innego kierowcy przemknął, przecinając mu drogę. To karygodne wykroczenie uwieczniła samochodowa kamera, z nagraniem której mieszkaniec miasta dotarł na policję. Dzięki temu policjanci ruchu drogowego szybko ustalili właściciela pojazdu i dotarli do niego.

37-letni kierowca forda nie był zaskoczony wizytą, bo dokładnie wiedział co zrobił. Tłumaczył się tym, że zupełnie na drodze nikogo nie widział. Policjanci ukarali mężczyznę dwoma mandatami karnymi w kwocie 600 zł za: niezastosowanie się do znaku „STOP” i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Dostał też 8 punktów karnych.

Groźną sytuację przedstawia film. Niech trafi do świadomości!

[ZT]17034[/ZT]

 

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%