Zamknij

Najmodniejsze kurtki na sezon jesień-zima

21:33, 20.10.2019 | MP

Niekorzystną aurę jesienno-zimową warto przełamać za pomocą ciekawych ubrań. W tym sezonie szczególnie warto zwrócić uwagę na ciepłe kurtki damskie. Wśród nich znajdziemy wiele ciekawych modeli i fasonów, jak również ciekawe połączenia materiałów. Różnego rodzaju sztuczne futerka o dowolnej fakturze znów powracają do mody, jednak tym razem są to najczęściej wstawki, które stanowią jedynie wspaniałą ozdobę wielu ubrań. Są jednak bardzo ciepłe, dlatego zwłaszcza w zimne dni warto z nich korzystać.

Długie kamizelki i płaszcze

Na sklepowych półkach coraz częściej napotkać możemy szczególnie długie kamizelki. To prawdziwy must have tej jesieni. Sięgające nawet połowy łydki kamizelki stanowią wspaniały sposób otulania się w chłodne dni. Zaś ich ciekawy fason sprawia, że możemy tworzyć wiele różnych i bardzo ciekawych stylizacji opartych na tym wyjątkowym elemencie stroju. Dla większych zmarzluchów polecane w tym sezonie są również długie płaszcze. Przepasane w pasie, z dodatkowymi ozdobami czy futerkowym kołnierzem stanowią nieodzowny element zimowej stylizacji.

Modne kurtki damskie na jesień i zimę

Oprócz kamizelek i płaszczy wciąż nie brakuje w sklepach kurtek damskich, ciekawe znajdziemy m.in. w sklepach diversesystem.com/pl/ona/kurtki. Te najciekawsze mają ciekawą kolorystykę i nietypowe fasony. Dla osób, które nie wiedzą dokładnie, z czym zestawiać takie kurtki polecane są również bardziej klasyczne. Nieco bardziej stonowane kolory pasują niemal do wszystkiego, zaś ciekawy fason kurtki damskiej można dopasować do różnych stylizacji. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać ze wzorami i kolorami tych strojów. Jeśli zdecydujemy się na wzorzystą kurtkę, raczej unikajmy innych elementów ze wzorami, które mogłyby nie pasować do wzorów na kurtce.

Pamiętajmy, że stylizacja jest pełna wtedy, gdy wszystkie elementy naszego stroju są połączone ze sobą. Nie łączmy więc nie pasujących do siebie ubrań, w których możemy nie czuć się zbyt pewnie i komfortowo. W ten sposób uzyskamy ciekawe i wygodne stylizacje, w których będziemy wyglądać obłędnie.

 

(reklama)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop