Od wielu lat aktorka dzieli swoje życie między Warszawę, gdzie pracuje na planie zdjęciowym serialu „Na Wspólnej”, a Bielsko-Białą, gdzie mieszka i gra w Teatrze Polskim. Na tamtejszą scenę zaprasza m.in. na monodramy „Singielka” i „Singielka 2, czyli Matka Polka” oraz na spektakle: „Sztukmistrz z miasta Lublina” i „Nikt nie kocha tak jak tenor”.
– Na razie jestem w teatrze w Bielsku-Białej, gdzie gram spektakle, które są aktualnie w repertuarze. Serdecznie zapraszam na „Singielkę”, to jest taki mój monodram, który zrobiłam już 11 lat temu, kiedy byłam jeszcze singielką – mówi agencji Newseria Lifestyle Anna Guzik.
Mimo upływu czasu sztuka nie straciła jednak na aktualności, ponieważ została wzbogacona o nowe wątki. „Singielka 2, czyli Matka Polka” to opowieść o dalszych losach Alicji – z zamiłowania wokalistki estradowej. Minęło bowiem trochę czasu i w jej życiu zaszły spore zmiany. Obecnie jest już mężatką, a do tego mamą rocznych bliźniaczek. Chronicznie nie dosypia i tkwi w kołowrocie codziennych prac domowych. Jakby tego było mało – relacje z wymarzonym mężczyzną pozostawiają sporo do życzenia.
– Kiedy zostałam mamą, reżyser i twórca tego spektaklu Jacek Bończyk wpadł na pomysł, żeby zrobić kontynuację. I teraz się śmiejemy, że trzeba by było zrobić trzecią część. W drugiej części jestem już 40-latką, a w trzeciej części to nie wiem.. Ale to też jest jakiś pomysł – mówi aktorka.
Anna Guzik zdecydowanie preferuje projekty długofalowe. Od niemal dwóch dekad wciela się także w rolę Żanety w serialu TVN „Na Wspólnej”. Ta produkcja przyniosła jej rozpoznawalność i sympatię widzów. Nie ukrywa więc, że ma do niej duży sentyment i jest bardzo związana z całą ekipą filmową.
[ZT]23341[/ZT]
[ZT]23327[/ZT]
„W lusterku wszystko widać” . O kruszwickim braku kultu
Bezpańskie koty dokarmiane przez mieszkańców pewnie załatwiają się w tojtoju ? Kto te koty szczepi ? Np grzybica może przejść z kota na człowieka bo już z psa nie. Kot przenosi wiele chorób na człowieka zwłaszcza taki bezpański. To nie jest problem ? Żeby nie było to jestem za aby właściciele psów sprzątali po swoich pupilach.
olo
20:37, 2025-07-04
List do redakcji: Zarośnięty znak przy szkole na Kujaws
Już widzę jak ktoś się tym przejął.
gryf
20:29, 2025-07-04
Kruszwica: Całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu
No i to jest info zapewne to przyczyni się do rozwoju miasta
fagot
20:26, 2025-07-04
Rozpoczęto postępowanie środowiskowe dla obwodnicy Strz
Ucz się buniu jak się pracuje a nie tylko opowiada bajki i kłamstwa przed wyborami. Brawo Strzelno.
drwal
20:25, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz