Zamknij

Kruszwica. Mieszkańcy i turyści skarżą się na ulicę. Radny złożył interpelację

DJ 13:23, 04.11.2025
Skomentuj

Radny Mateusz Hanusiak zwrócił się do władz gminy o uwzględnienie w budżecie na rok 2026 nakładki asfaltowej na Pszenicznej. 

Jak podkreślił radny jego interwencja ma związek z prośbami oraz skargami mieszkańców i turystów. Chodzi o brak nawierzchni asfaltowej na ulicy Pszenicznej. 

- Wykonanie tej inwestycji poprawi połączenie komunikacyjne ulicy Wiosennej i ulicy Leśnej z Włocławską. Uważam, że ta inwestycja przyczyni sie do rozwoju turystyki rowerowej, a także będzie służyła rodzinom wybierającym tę okolicę na niedzielne spacery.  Pragnę zauważyć, że wspomniane ulice są naturalnym objazdem dla drogi krajowej nr 62 - napisał w interpelacji radny.

Zdaniem radnego wykonanie tych inwestycji zabezpiecza osiedla nr 4 w drogi objazdowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń oraz zapowiadanych inwestycji na Grodzkiej.

- W związku z powyższym wnoszę o zbadanie przedstawionego problemu oraz podjęcie stosownych działań zmierzających do naprawienia zaniechań poprzednich władz - dodał Hanusiak.

[ZT]47044[/ZT]

[ZT]47041[/ZT]

(DJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu mojakruszwica.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%