Zamknij
REKLAMA

Ten spot daje do myślenia. Zobacz jakie zagrożenie pojawia się po zmierzchu

11:42, 04.10.2019 | kwp
Skomentuj
REKLAMA

 

"Świeć przykładem" to akcja, do której przyłączyła się Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy. W ramach akcji powstał spot "Odblaski to życie", który uświadamia pieszym poruszającym się o zmierzchu, jak ważne są elementy odblaskowe noszone w widocznym miejscu.

- Zasada jest prosta! Pieszy poruszający się po drodze o zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest obowiązany używać elementy odblaskowe w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego. Nie musi tego robić jeśli porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych - podaje sierż.szt. Agnieszka Bubień.

Celem spotu jest przypominanie i uświadamianie pieszym, że mają oni realny wpływ na swoje bezpieczeństwo.

(kwp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz