Zamknij

Laury dla lekarzy inowrocławskiego szpitala za wyjątkowe osiągnięcia i zasługi

08:52, 01.11.2021 | PB, szpitalino
Skomentuj
REKLAMA

9 października 2021roku Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologii w trakcie organizowanych XXXIX Dni Ortopedycznych w Toruniu wręczyło dr. n. med. Arturowi Szumlańskiemu Laur Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego za szczególne zasługi dla ortopedii i traumatologii polskiej. Kapituła Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego przyznaje Laur za wyjątkowe osiągnięcia i zasługi w rozwoju polskiej ortopedii i traumatologii narządu ruchu specjalistom wśród których znalazł się Dr n. med. Artur Szumlański.

Dr n. med. Artur Szumlański jest od wielu lat koordynatorem Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii w naszym Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu i pod jego kierownictwem Oddział specjalizuje się w leczeniu złamań, zmian zwyrodnieniowych szczególnie stawów biodrowych i kolanowych, jak również kształci kadry w tym zakresie.

Prowadzony zespół lekarski posiada duże doświadczenie w zakładaniu sztucznych stawów biodrowych i kolanowych oraz wykonuje operacje schorzeń kolana metodami artroskopii, co przyczyniło się do tego, iż Oddział Chirurgii Urazowej i Ortopedii inowrocławskiego Szpitala stał się jednym z lepszych ośrodków tej specjalności w II poziomie referencyjnym w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

Podobne wyróżnienie za osiągnięcia w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał również dr. n. med. Andrzej Reetz

[ZT]17997[/ZT]

[ZT]17993[/ZT]

[ZT]17996[/ZT]


 

(PB, szpitalino)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%