Zamknij

Koalicja Polska udostępniła informacje na temat "jedynek". Listy naszego województwa wciąż nieznane

16:15, 17.08.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

 

Przedstawiająca się jako opcja "centrowa", Koalicja Polska udostępniła informacje na temat startu w tegorocznych wyborach do polskiego parlamentu. Tak jak zapowiadano 11 jedynek przypadło Kukizowi.

- Idziemy dziś do kolejnych wyborów, do kolejnej bitwy o lepszą Polskę. Albo doprowadzimy do zakończenia politycznej wojny domowej, albo nie jesteśmy godni tych sztandarów - zapowiadał podczas konferencji w Płocku, Władysław Kosiniak Kamysz.

Zdaniem Pawła Kukiza dopiero od momentu konwencji w Płocku, wyborcy mają na kogo głosować. Jedenaście "jedynek" do sejmu przypadło ugrupowaniu Kukiz'15. W naszym okręgu wyborczym o mandat poselski ubiegać się będzie wicemarszałek Dariusz Kurzawa. W okręgu toruńskim liderem listy będzie Paweł Szramka.

Z informacji jakie przekazywał wczoraj Marek Sawicki, podczas konwencji poznaliśmy jedynie liderów listy. Pozostałli kandydaci mają zostać przedstawieni podczas konferencji prasowych w poszczególnych województwach.

[ZT]9865[/ZT]

?

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Politycy to oszuści!Politycy to oszuści!

1 0

Niejaki Paweł Kukiz parę lat temu wykrzykiwał,że nikt nie jest w stanie go kupić,dotrzymał słowa,nie skłamał,PSL wchłonął go za darmo,bezkosztowo,jeszcze Kukiz po rączkach Kosiniaka całował i na szyję mu się rzucał oraz zapewniał jaki to wspaniały człowiek ten Kamysz Władysław.To widziałem w telewizji ,żeby nikt nie mówił,że rozpowszechniam fejkniusy. 22:57, 18.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone