Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Automatyk - elektryk

Data dodania: 2022-11-21 14:41:17ID: 859

532Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce, nasze produkty sprzedajemy do ponad 90 krajów świata.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek!

Zacznij pracę w PHZ SM LACPOL Sp. z o.o. Zakład Mleczarski

Tworzymy ambitny zespół. Wykorzystaj szansę, rozwijaj się z nami !!

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Oczekiwania:

· wykształcenie min. zawodowe

· gotowość pracy w systemie zmianowym

· doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

· znajomość elektryki i automatyki

· SEP do 1 kV (mile widziane 15 kV)

Obowiązki:

· nadzór i konserwacja wewnętrznej sieci energetycznej,

· bieżąca konserwacja sieci i urządzeń elektrycznych

· konserwacja i naprawa sprzętu elektrycznego

· nadzór nad należytym funkcjonowaniem wszelkich punktów świetlnych

· nadzór nad urządzeniami wentylacyjnymi i sygnalizacyjnymi oraz usuwanie stwierdzonych uszkodzeń

· wykonywanie prac ślusarskich oraz niezbędnych napraw sprzętu i urządzeń

· wykonywanie drobnych remontów w pomieszczeniach zakładu

· codzienne wsparcie działów produkcyjnych w ustawieniu maszyn i bieżących nadzorowaniu sprawności maszyn

· naprawa urządzeń i usterek występujących na liniach produkcyjnych

· analiza przyczyn awarii maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji

· Premie miesięczne i dodatki

· Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu

· Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Przyjazne środowisko pracy

· Niezbędne narzędzia pracy

· Ubezpieczenia grupowe

· Wczasy w Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania z ZFŚS

· Premia do 350 zł za polecenie nowych pracowników i 500 zł na przyuczenie nowego pracownika

· Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie

· Zniżki na zakupy w naszych sklepach firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem pod nr tel. +48 532 436 991