Zamknij
Promuj to ogłoszenie

KIEROWNIK ZMIANY

Data dodania: 2022-11-16 16:35:12ID: 852

532Pokaż numer[email protected]

Jesteśmy jedną z największych firm branży spożywczej w Polsce.

Dołącz do zespołu Grupy Polmlek.

Zacznij pracę w PHZ SM Lacpol Sp. z o.o. Zakład Mleczarski

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Zakres obowiązków:
*kontrolowanie produkcji i utrzymywanie parametrów produkcyjnych w określonych ramach
*kierowanie zespołem podległych pracowników z zachowaniem obowiązujących zasad BHP oraz innych funkcjonujących systemów
*odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie zmiany w cyklu produkcyjnym
*wprowadzanie optymalizacji nadzorowanego procesu produkcyjnego
*tworzenie elektronicznych raportów produkcyjnych
*prowadzenie oraz archiwizacja niezbędnej dokumentacji

Wymagania:
*doświadczenie na podobnym stanowisku
*wykształcenie wyższe związane ściśle z branżą spożywczą lub produkcją (Technologia Żywności, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji itp.)
*gotowość do pracy 3-zmianowej, dyspozycyjność
*komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
*znajomość narzędzi pakietu Office na poziomie min. średniozaawansowanym (Excel)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji
· Premie miesięczne i dodatki
· Ponosimy koszty badań lekarskich + koszt wyrobienia książeczki sanepidu
· Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· Przyjazne środowisko pracy
· Niezbędne narzędzia pracy
· Ubezpieczenia grupowe
· Wczasy w Hotelach Grupy z możliwością dofinansowania z ZFŚS
· Premia do 350 zł za polecenie nowych pracowników i 500 zł na przyuczenie nowego pracownika
· Program DOCENIAMY POMYSŁY, w którym nagradzamy premiami nawet do 3 000,00 zł pomysły na innowacje w firmie
· Zniżki na zakupy w naszych sklepach firmowych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem pod nr tel. 532 - 436 - 991