Zamknij

REKLAMA
Mamy dla Was bilety na koncert Waldemara Malickiego!

Mamy podwójne bilety na nadchodzący w marcu koncert Waldemara Malickiego. 

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością. Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
Czas trwania: 90 min
Bilety dostępne w Kasie Kujawskiego Centrum Kultury
a także na kulturairozrywka.pl
Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33
e-mail [email protected]

Mamy podwójne bilety na nadchodzący w marcu koncert Waldemara Malickiego.  Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Jak nazywał się telewizyjny cykl dokumentalny, którego prowadzącym i autorem scenariusza był w latach 90. XX wieku Waldemar Malicki? Za waszymi odpowiedziami czekamy do 1 marca do godziny 15:00.

Prawidłowej odpowiedzi udzieliła Pani Karolina Stawowska. Gratulujemy!

Odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected]

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA
© mojakruszwica.pl | Prawa zastrzeżone